myntra coupon

flipkart coupons

india Abof Coupons

globalnin

Kayrak taşı Uygulama

/Kayrak taşı Uygulama

Kayrak Taşı Uygulaması

1-3 cm aralığındaki kalınlıkta doğal kayraktaşı ile duvar kaplaması, şömine, barbekü,iç mekan kaplamaları gibi dekoratif amaçlı uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu kalınlıktaki kayrak taşının 1 tonu ile yaklaşık 14-15 m² alan kaplanabilmektedir.

4-6 cm aralığındaki kalınlıkta doğal kayraktaşı; yaya yolları, park ve bahçe düzenlemeleri, binek araç yolları, kelebek duvar yapımı, bina su basmanları, havuz kenarları gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Bu kalınlıktaki kayrak taşının 1 tonu ile yaklaşık 9-10 m² alan kaplanabilmektedir.

6-10 cm aralığındaki kalınlıkta kelebek duvartaş ise beton derzli olarak araç yollarında, çim arası harçsız olarak veya park ve bahçe düzenlemelerinde atlama taşı şeklinde, merdiven basamağı yapımında olmak üzere değişik amaçlara hizmet etmektedir. Bu kalınlıktaki kayrak taşının 1 tonu ile yaklaşık 5-6 m² alan kaplanabilmektedir.


Köşe Yazılarımız

Çiçek bakımı nasıl yapılır. Sardunya bakımı nasıl yapılır.

Çiçek bakımı nasıl yapılır. Sardunya bakımı nasıl yapılır.
Bahar başında çiçek ve sardunyaların kuru ve ya uzamış olan dalları kesilir, ve bitki simetrisi uygun hale getirilir. Sardunyaların topraklarının %50 si yeni ve kaliteli toprak ile yenilenmeli ve uygun gübreler ile beslenmelidir.

Mart 22nd, 2017|